Обговорення основних положень проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік"
Чергова експертна зустріч з питань пріоритетів урядової політики відбулася 27 жовтня.
Представники від Чернігівської області мали змогу підключитися на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Тематика обговорення, що проходило в он-лайн режимі через відеопортал YouТube, стосувалася проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»
Експерти, представники Міністерства фінансів України, громадськість говорили про проект Державного бюджету України на 2017 рік. До обговорення долучились представники інших областей держави.
Як зазначив Юрій Валентинович Драчук – начальник відділу розробки проекту бюджету та бюджетної політики, проект Держбюджету на 2017 рік був розроблений на реалістичних прогнозах, він є збалансований. Проект було схвалено Верховною Радою в першому читанні. Також пан Юрій зауважив, що спостерігається зростання ВВП.
Представники на місцях цікавились питанням зростання мінімальної заробітної плати, а також чи буде стабільною гривня. Крім того надходили запитання стосовно затримок по виплаті заробітної плати в бюджетній сфері та вдосконаленні освітньої субвенції.
Представники Міністерства фінансів зазначили, що працюють над вищезгаданими питаннями, а також проводиться робота по визначенні формули освітньої субвенції.
Також дискусія проводилась з питання медичної субвенції. Косенко Катерина Сергіївна - заступник начальника відділу охорони здоров'я, зазначила, що проводиться перерозподіл та оптимізація медичної субвенції. Однак дії які проводяться не можуть гарантувати повного вирішення проблем. Тому представники на місцях повинні приймати рішення стосовно оптимізації, та впорядкування штатної чисельності працівників.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.