Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:30:29

Як запобігти жорстокому поводженню з дітьми

29.10.2016   13:30Агенцiя

Як в області реалізується державна політика у сфері протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми, говорили 28 жовтня, на засіданні профільної координаційної ради під головуванням заступника голови облдержадміністрації — керівника апарату ОДА Наталії Романової.

За інформацією Служби у справах дітей ОДА, для попередження насильства в родинах та жорстокого поводження з дітьми в області регулярно проводиться профілактична робота. А це індивідуальні бесіди з батьками, використання спеціальних попереджень, перевірки умов проживання та виховання дітей в сім’ях, де батьки неналежним чином ставляться до виховання дітей. Крім того, функціонує «гаряча телефонна лінія».

До слова, на обліку обласної Служби наразі перебуває 27 дітей, які зазнали різного роду насильства та жорстокого поводження. 23 дитини потерпіли від насильства з боку рідних, четверо – від сторонніх осіб.

Всім постраждалим дітям надається поглиблена психологічна, педагогічна, соціальна, медична та правова допомога. Здійснюється психолого-педагогічна корекція та реабілітація із застосуванням новітніх методик. При роботі з цими дітьми враховуються їх індивідуальні потреби.

– Важливо, щоб кожна дитина, яка постраждала від жорстокості в родині, могла отримати весь спектр необхідної підтримки. Тому всі установи, діяльність яких пов’язана із захистом прав дитини, мають скоординувати зусилля та діяти спільно, – наголосила Наталія Романова.

Учасники координаційної ради також звітували про виконану роботу щодо промоції здорового способу життя серед молоді та запобігання негативним явищам у дитячому середовищі. Окремо розглянули питання призначення державних допомог в області.

У ході обговорення відбувся обмін думками та пропозиціями щодо майбутньої спільної роботи.

Серед основних позицій — залучення поліції до роз’яснювальної роботи, поширення соціальної реклами із запобігання домашньому насильству, організація різноманітних акцій. Особлива увага – роботі з дітьми, які виявляють ознаки агресивної, насильницької поведінки.

Відтак, на листопад-грудень заплановано проведення серії тематичних заходів, серед яких благодійна мистецька акція «Творчість дарує шанс».

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.