Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 07:28:10

Медики продовжують збирати кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика

29.10.2016   13:03Агенцiя

Здається, все живе завмирає та стишує хід. Втім це сказано не про японського журавля – символа благодійної акції медичної спільноти області «Крила надії», який вже десятий місяць поспіль невтомно допомагає збирати кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика і будить увагу небайдужої чернігівської спільноти!

Напевно, у нашому регіоні  вже кожен чув про страшне лихо цієї багатодітної сім’ї. У свої три рочки Іванко, маючи онкозахворювання нирок останньої, четвертої, стадії, переніс безліч хіміотерапій та оперативне втручання з видалення нирки, його життя здебільшого проходить на лікарняному ліжку обласної дитячої лікарні.

Втім ані лікарі, ані батьки, ані волонтери не втрачають надії підняти на ноги дитину – журавель продовжує літати по медичних закладах області та кликати про допомогу. Приємно відзначити, що працівники кожної структури з великим розумінням та людською щирістю поставилися до існуючої проблеми, за що батьки дитини їм безмежно вдячні. Ланцюжок медичної допомоги на сьогодні склався таким чином: онкодиспансер – обллікарня – тубдиспансер –психоневрологічна лікарня – Центр екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф – Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення – кардіологічний диспансер – станція переливання крові – шкірно-венерологічний  диспансер – наркодиспансер. Можливо, ще хтось приєднається…

І ось нова сторінка благодійної допомоги: головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру Петро Седень від імені колективу передав естафету Володимиру Тарасовському, який очолює обласний центр інформаційно-аналітичнихтехнологій та пропаганди здорового способу життя.

Як прокоментував головний нарколог області, допомогти хворій дитині – це святий обов’язок! І тут взагалі немає значення, до якої професії ти належиш.  Треба перш за все залишатися людиною. Кожному з нас відомо, як воно болить, коли ти бачиш  страждання дитини.
– І я щиро вдячний нашому колективу, який відчув цей біль і без зайвих слів простягнув руку допомоги. Ми зичимо дитині здоров’я, а батькам – витримки, – зазначив П. Седень.

Як підкреслив Тарасовський, колектив центру постійно тримає руку на пульсі стану здоров’я дитини і без вагань приймає естафету благодійної допомоги.

– Я сам батько двох дітей, отже цілком розумію, що відчувають батьки у такій надскладній ситуації.  Будь-який заголовок у пресі щодо здоров’я дитини –цевжепривід до дій суспільства, щоби допомогти їй врятувати життя. Щиро дякую моїм колегам, які без вагань відгукнулися на заклик підтримати дитину. Сподіваємося, що та позитивна аура, з якою медична спільнота допомагає Іванкові, надасть йому сил та надію на здорове майбутнє, – акцентував увагу В. Тарасовський.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.