Необережність під час куріння призвела до пожежі будинку
26 жовтня о 20:19 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в с. Кобижча.
До місця пригоди оперативно прибула місцева пожежна команда та черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.
Спільними діями вогнеборці локалізували загоряння о 20:50, а о 21:00 остаточно ліквідували. Під час гасіння пожежі рятувальники допомогли вийти з будинку 60-річному господарю, який через щільне задимлення самотужки не зміг знайти вихід.
За попередніми даними причиною загоряння став кинутий непогашений недопалок.
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області застерігають: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у помешканнях, особливо після вживання алкоголю, ретельно гасить недопалки й сірники.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.