Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 04:54:20

Виконком Чернігівської міськради відмінив дозвіл щодо зведення будинку, найближчого до Березового гаю

26.10.2016   13:26

Сьогодні виконком Чернігівської міської ради одноголосно підтримав відміну містобудівних умов та обмежень для одного з трьох будинків у районі Березового гаю (по вул. Пухова), проти спорудження яких активно виступають жителі цього мікрорайону.

Офіційна назва рішення - Про визнання таким, що втратив дію, пункту 1.1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 1 вересня 2016 року № 394 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».

Ініціатором сьогоднішнього рішення виконкому став Чернігівський міський голова. Перед голосуванням він пояснив ситуацію, що склалася:
- Питання зведення трьох будинків на ділянці, яка практично межує, а в одному випадку заходить на територію Березового гаю збурило громадськість. Я особисто вчора виїздив на місце з профільним заступником, начальником управління архітектури та забудовником. Ми дивилися план-схему та де планується розташування цих будинків на місцевості. Я вважаю, що логічною і однозначною в цьому випадку є наша реакція як міської влади, яку обирали люди.

Там три черги, перша – найдальша, яка заходить на територію колишнього озера. Візуально навіть видно, що цей будинок заходить своїм кутом у березовий гай. Моя ініціатива – що відкоригувати прийняті раніше рішення в частині першої черги треба однозначно.

Стосовно другої та третьої черг: щоби уникнути можливих судових позовів з усіх сторін і тому подібного, я пропоную це питання поки довивчити. Зокрема, щодо меж.  Адже наше сьогоднішнє рішення в цьому питанні ускладнюється тим, що межа паркової зони не визначена. Доручення управлінню архітектури: чітко дати юридичний висновок, чи потрапляє це будівництво в зону зелених насаджень.

Скасування раніше прийнятих виконкомом рішень стосовно саме першої черги могло би бути компромісним для громади та забудовника, - додав Владислав Атрошенко. – Але далі вже, як говорять, історія покаже.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини