Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 12:11:03

Виконком Чернігівської міськради відмінив дозвіл щодо зведення будинку, найближчого до Березового гаю

26.10.2016   13:26

Сьогодні виконком Чернігівської міської ради одноголосно підтримав відміну містобудівних умов та обмежень для одного з трьох будинків у районі Березового гаю (по вул. Пухова), проти спорудження яких активно виступають жителі цього мікрорайону.

Офіційна назва рішення - Про визнання таким, що втратив дію, пункту 1.1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 1 вересня 2016 року № 394 «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».

Ініціатором сьогоднішнього рішення виконкому став Чернігівський міський голова. Перед голосуванням він пояснив ситуацію, що склалася:
- Питання зведення трьох будинків на ділянці, яка практично межує, а в одному випадку заходить на територію Березового гаю збурило громадськість. Я особисто вчора виїздив на місце з профільним заступником, начальником управління архітектури та забудовником. Ми дивилися план-схему та де планується розташування цих будинків на місцевості. Я вважаю, що логічною і однозначною в цьому випадку є наша реакція як міської влади, яку обирали люди.

Там три черги, перша – найдальша, яка заходить на територію колишнього озера. Візуально навіть видно, що цей будинок заходить своїм кутом у березовий гай. Моя ініціатива – що відкоригувати прийняті раніше рішення в частині першої черги треба однозначно.

Стосовно другої та третьої черг: щоби уникнути можливих судових позовів з усіх сторін і тому подібного, я пропоную це питання поки довивчити. Зокрема, щодо меж.  Адже наше сьогоднішнє рішення в цьому питанні ускладнюється тим, що межа паркової зони не визначена. Доручення управлінню архітектури: чітко дати юридичний висновок, чи потрапляє це будівництво в зону зелених насаджень.

Скасування раніше прийнятих виконкомом рішень стосовно саме першої черги могло би бути компромісним для громади та забудовника, - додав Владислав Атрошенко. – Але далі вже, як говорять, історія покаже.

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.