Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 жовтня до 8:00 26 жовтня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
Між с. Кнути та с. Пекарів Сосницького району о 13 год. 21 хв. 25 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2103", перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не справився з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій та троє пасажирів автомобіля отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Сосницької центральної районної лікарні.
Пожежі – 10, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті, 1 випадок загоряння торфу на площі 3 га і 7 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 15,72 га. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 25 жовтня до 20 години 26 жовтня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликий мокрий сніг, вдень опади, місцями сильні. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0-5º тепла.
По Чернігову вночі невеликий мокрий сніг, вдень сильні опади. Вітер південний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 1° морозу до 1º тепла, вдень 1-3º тепла.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.