На Чернігівщині горять торфовища
Порушення правил пожежної безпеки громадянами у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях, торфовищах, а також при спалюванні сміття і залишків сухої рослинності призвело до виникнення впродовж минулої доби 8 пожеж у екологічних системах.

7 загорянь на площі понад 15 га мали місце на відкритих територіях Сновського, Ріпкинського, Чернігівського, Козелецького, Бобровицького районів та м. Прилуки.
Одна пожежа на площі 3 га виникла на торфовищі у Сосницькому районі біля села Рудня. До її гасіння залучено 5 співробітників 10-го пожежно-рятувального посту смт Сосниця, 1 пожежна автоцистерна, 1 мотопомпа, а також трактор з плугом та 8 працівників від підприємства "Соницярайагролісгосп". З метою не допущення розповсюдження вогню, територію загоряння обпахано трактором з плугом. Наразі гасіння пожежі триває.
Рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу торфовищ, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг. Наслідки такої необережності можуть бути непередбачувані.
Управління ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07
39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.
Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25
Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.
Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.
Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22
Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.