Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:41:37

Проведено 8 рейдів на ринках міста Чернігова

26.10.2016   07:46

З метою проведення профілактики та залучення громадян до сплати податків, спільно з представниками Чернігівського відділу поліції Чернігівською ОДПІ проводяться рейди на ринках міста.

Так, у серпні-вересні поточного року проведено 8 рейдів на ринках міста Чернігова. Під час заходів представники Чернігівської ОДПІ попереджали про відповідальність, встановлену законодавством України про працю та Кодексом про адміністративні правопорушення, громадян, які здійснювали торгівельну діяльність і не були зареєстровані фізичними особами – підприємцями.

В результаті перевірочних заходів під час рейдів до державної реєстрації залучено 24 фізичні особи.

Всього за результатами перевірочної роботи на ринках міста у поточному році до державної реєстрації залучено 338 фізичних осіб, які здійснюють діяльність на ринках.

З метою виявлення незареєстрованих суб’єктів господарювання такі рейди будуть проводитися і надалі. Державна реєстрація незареєстрованих громадян фізичними особами – підприємцями буде кроком до налагодження партнерських та чесних відносин між державою та бізнесом, бо саме це є запорукою довірливих відносин та сприяє збільшенню добровільних надходжень до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.