Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 05:54:02

Проведено 8 рейдів на ринках міста Чернігова

26.10.2016   07:46

З метою проведення профілактики та залучення громадян до сплати податків, спільно з представниками Чернігівського відділу поліції Чернігівською ОДПІ проводяться рейди на ринках міста.

Так, у серпні-вересні поточного року проведено 8 рейдів на ринках міста Чернігова. Під час заходів представники Чернігівської ОДПІ попереджали про відповідальність, встановлену законодавством України про працю та Кодексом про адміністративні правопорушення, громадян, які здійснювали торгівельну діяльність і не були зареєстровані фізичними особами – підприємцями.

В результаті перевірочних заходів під час рейдів до державної реєстрації залучено 24 фізичні особи.

Всього за результатами перевірочної роботи на ринках міста у поточному році до державної реєстрації залучено 338 фізичних осіб, які здійснюють діяльність на ринках.

З метою виявлення незареєстрованих суб’єктів господарювання такі рейди будуть проводитися і надалі. Державна реєстрація незареєстрованих громадян фізичними особами – підприємцями буде кроком до налагодження партнерських та чесних відносин між державою та бізнесом, бо саме це є запорукою довірливих відносин та сприяє збільшенню добровільних надходжень до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини