Прокуратура в суді відстояла право дітей-сиріт на спадкове майно
Бобровицьким районним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури в інтересах двох дітей-сиріт (вихованців Городнянської загальноосвітньої школи-інтернату) про визнання за ними права власності на земельні ділянки загальною площею 3,3 га в порядку спадкування за законом.
Як встановлено, у зв’язку з втратою оригіналу державного акта на право власності на земельні ділянки, що належали матері, яка померла ще в 2013 році, діти не мали можливості оформити спадщину в нотаріальному порядку.
Водночас законний представник та орган опіки та піклування заходи до оформлення спадщини не вживали.
З метою захисту майнових прав дітей-сиріт Ніжинська місцева прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання за кожним з них права власності в рівних частинах на земельні ділянки загальною вартістю майже 90 тис. грн.
Наразі позов прокурора судом задоволено.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.