Відбулась зустріч Першого заступника Голови ДСНС України з керівним складом підрозділів
25 жовтня в Управлінні ДСНС у Чернігівській області відбулась зустріч Першого заступника Голови ДСНС України генерал-майора служби цивільного захисту Олега Мельчуцького з керівним складом підрозділів.
Під час заходу, Олег Григорович озвучив питання щодо реформування системи ДСНС України.
«Реформування Служби порятунку "101" відбуватиметься поетапно до 2020 року із запровадженням нового підходу в системі державного нагляду та контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки. Крім того, децентралізація влади на місцях передбачає створення в територіальних громадах місцевих пожежних команд та добровільних пожежних формувань. Це підвищить ефективність реагування на пожежі та надзвичайні події. Також планується покращання матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС та підвищення соціальних гарантій рятувальників», - зазначив Олег Мельчуцький.
На завершення заходу, Перший заступник Голови ДСНС України відповів на запитання керівного складу підрозділів Управління ДСНС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.