Поліція розслідує обставини вибуху гранати, від якого постраждали двоє селян
У Кобижчі Бобровицького району невідомий зловмисник прикріпив до воріт садиби місцевого подружжя гранату «Ф-1» на розтяжці. Боєприпас вибухнув, щойно чоловік з дружиною відкрили хвірточку.
До чергової частини Бобровицького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення, що близько 4 ранку 25 жовтня в господарстві жителів села Кобижча спрацював вибуховий пристрій.
Вибух стався саме тоді, коли жінка з чоловіком прочинили хвірточку, щоб вийти з двору. Господиня отримала ушкодження обличчя та подряпини, а чоловік — осколкові поранення живота, ніг та рук. Постраждалі доставлені до Бобровицької центральної районної лікарні, їм надана невідкладна допомога.
На місці події працювала слідчо-оперативна група та вибухотехніки, які направили зібрані уламки ручної осколкової гранати «Ф-1» на експертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею «замах на вбивство».
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.