Завдяки спільним зусиллям не допущено втрати бюджету на суму понад 464 тисячі гривень
Ефективна взаємодія ГУ ДФС у Чернігівській області з підрозділами податкової міліції в операціях «Рубіж 2016» та «Легальний товар» дає позитивні результати в запобіганні податкових та митних правопорушень суб’єктами господарювання, що здійснюють переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.
З початку поточного року управлінням аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області, за результатами реалізованих матеріалів, отриманих від митниць ДФС, упереджено втрати бюджету зі сплати митних платежів на загальну суму 464,2 тис.гривень.
Зокрема, проведеними контрольно-перевірочними заходами з пост-митного аудиту було встановлено, що одне з підприємств області, при декларуванні товару виробництва Індії та Китаю, придбаного в країні ЄС, занизило його митну вартість на 861,5 тис.гривень. Це призвело до зменшення податкових зобов’язань зі сплати митних платежів на суму 275,7 тис.гривень.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression