Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 12:35:40

Заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 64,4 млн.

24.10.2016   12:43Агенцiя

За інформацією відділу погашення боргу Головного управління ДФС у Чернігівській області, станом на 1 жовтня поточного року заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі-єдиний внесок) становить 64,4 млн. гривень. Із них, 9,2 млн. грн. - це борг підприємств-банкрутів.

З початку року в рахунок погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску надійшло 15,1 млн. гривень. Органами ДФС області  до Державної виконавчої служби передано вимог про стягнення боргу з єдиного внеску на суму 26,6 млн. гривень.

Відповідно до законодавства єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання із його сплати виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені законодавством. Крім того, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини