Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 жовтня до 8:00 24 жовтня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 7 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 5 осіб постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в с. Гмирянка Ічнянського району по вул. Миру 22 жовтня водій автомобіля "ГАЗ-5204" здійснив зіткнення з саморобним трактором. Внаслідок пригоди водій трактора отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ічнянської центральної районної лікарні;
- в смт Варва по вул. Шевченка о 1 год. 30 хв. 23 жовтня водій автомобіля " Zaz Daewoo" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;
- на 93 км автодороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (Козелецький район) о 2 год. 59 хв. 23 жовтня водій мікроавтобусу "Mercedes-312", внаслідок розірвання колеса, не впорався з керуванням, здійснив з’їзд в кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди 2 пасажира, 1971 та 1975 років народження, померли на місці події, а 2 пасажири, 1997 та 2015 років народження, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Козелецької центральної районної лікарні. Водій та всі пасажири громадяни Республіки Молдова.
Пожежі – 7, з них 4 пожежі в житловому секторі, 2 пожежі на об’єкті та 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,5 га. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула та 1 особа отримала опіки.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 жовтня до 20 години 24 жовтня очікується хмарна погода з проясненням, без опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 3-8º тепла.
По Чернігову температура вночі 0-2º тепла, вдень 5-7º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)