Учасники АТО отримали відзнаки Міжнародної поліцейської асоціації
Керівництво ГУНП та голова Чернігівського відділення Міжнародної поліцейської асоціації нагородили учасників АТО, волонтерів, ветеранів ОВС та інших патріотів, які внесли свою лепту в справу захисту суверенітету і територіально цілісності України.
21 жовтня в залі колегій ГУНП в Чернігівській області відбулися урочисті збори, на які були запрошені правоохоронці колишні і діючі, а також волонтери та священик Української православної церкви Київського патріархату, які своєю діяльністю внесли вагомий вклад у справу захисту Батьківщини.
У вступній промові голова Чернігівського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Байдала зазначив: «У нинішній непростий для нашої країни час ми все ж таки йдемо до європейських висот, змінюємося на краще, будуємо нову правову державу з розвиненим громадянським суспільством, щоб нашим дітям і внукам жилося краще. Тому з нагоди Дня захисника України, з подачі Чернігівського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації та керівництва ГУПН в Чернігівській області Наказом національної поліцейської асоціації ряд правоохоронців, ветеранів МВС та волонтерів нагороджені відзнаками нашої організації».
Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Олександр Потапенко та голова Чернігівського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Олександр Байдала вручили відзнаки Міжнародної поліцейської асоціації:
— Почесний знак «За мужність і професіоналізм» І ступеня вручили вдові сержанта міліції, міліціонера батальйону патрульної служби особливого призначення «Чернігів» Романа Лося - Ірині та його доньці Яні;
— Почесні відзнаки Української секції Міжнародної поліцейської асоціації отримали військовий капелан, настоятель Катерининської церкви отець Євген Орда, лейтенант поліції інспектор управління патрульної поліції в м.Чернігові Олександр Шинкаренко, а також ветерани МВС Леонід Виноградов та Леонід Малишенко.
Подяку «За вірність Присязі та мужність, проявлені при захисті національних інтересів та територіальної цілісності України» було оголошено ветерану МВС і керівнику Громадського формування «Північні вовки» Андрію Дайнеці та старшому інспектору роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» лейтенанту поліції Денису Любарцю.
Також подяки виконкому Української секції МПА оголосили старшому інспектору Чернігівського відділу поліції капітану поліції Олегу Клименку та ветеранам ОВС Ніні Хіленко, Олександру Анищенку і Віктору Кутовому.
На завершення усі учасники зібрання сфотографувалися на пам’ять на фоні будівлі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29
День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.