Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:10:35

На території Сосницького району виявлено надзвичайно небезпечні відходи

19.10.2016   08:08

Наразі, Держекоінспекцією у Чернігівській опрацьовуються матеріали щодо обрахування збитки завданих внаслідок засмічення земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства.

В ході проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства інспекторами з охорони навколишнього природного середовища  на території Сосницького району в адміністративних межах Змітнівської сільської ради 18 жовтня на автошляху територіального значення Т-2516 від межі села Змітнів Сосницького району виявлено факт несанкціонованого розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп (надзвичайно небезпечних відходів) по правій стороні дороги в кількості приблизно 35 тис. шт.
     
В ході перевірки встановити осіб, що допустили вказане правопорушення не вдалося, але на упаковках зазначені адреса, назви та номери навчальних закладів міста Києва.
   
Відпрацьовані люмінесцентні лампи відносяться до промислових відходів I класу і класифікуються, як надзвичайно небезпечних відходів  та  створюють загрозу для навколишнього природного середовища, життя і здоров’я людей.
     
Інспекцією направлені листи до Сосницької РДА, Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Управління ДСНС у Чернігівській області з вимогою вжити невідкладних заходів щодо ліквідації вищезазначених відходів.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».