Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 15:12:41

Зареєстровано кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки для будівництва газозаправної станції

18.10.2016   07:26

Органами прокуратури області особливу увагу зосереджено на протидії незаконному розміщенню на території регіону об’єктів підвищеної небезпеки, зокрема автомобільних газозаправних станцій.

Як встановлено, в смт Ріпки в смузі відведення автомобільної дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі приватними особами самовільно зайнято земельну ділянку, яка перебуває у постійному користуванні Служби автомобільних доріг в області, для будівництва без дозвільних документів газозаправної станції.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Досудове розслідування здійснює Ріпкинське відділення поліції  Чернігівського відділу поліції, процесуальне керівництво  Чернігівська місцева прокуратура.

Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.

В області у повному обсязі профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень

В області у повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за травень 14:53

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершили фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 3 039 осіб.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 14:46

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.