Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 15:12:15

Клiєнт придумав, як помститись адвокатовi за ув'язнення

17.10.2016   08:22Агенцiя

Повернувшись додому, власник помешкання не мiг повiрити своїм очам. У хатi був розгардiяш, штори облитi олiєю, плазмовий телевiзор розбитий, речi розкиданi, навiть паспорт дружини лежав на пiдлозi розiрваний... "

А головне, зникли всi грошi, - повiдомив той полiцiї.
- Йдеться про 9 тисяч доларiв, 3 тисячi гривень i всi золотi прикраси. Злочинець ще й конфорки та духовку повмикав, ми могли б злетiти в повiтря!"

На мiсцi подiї слiдчi виявили, що зловмисник пробрався до будинку, вибивши вiкно. "Вiн готувався до злочину, бо працював у рукавичках, - повiдомлив газеті "Експрес" Сергiй Бриль, начальник вiддiлу комунiкацiї ГУ НП у Чернiгiвськiй областi. - А пiд час подворового обходу з'ясувалось, що того вечора бiля будинку адвоката сусiди бачили мотоцикл i двох чоловiкiв".

У процесi слiдства вдалося встановити власника транспортного засобу. Той пiдтвердив, що того вечора знайомий попросив пiдвезти одного молодика до будинку адвоката - для консультацiї. А коли приїхали, той покрутився бiля хати, а потiм сказав, що господаря нема й вiн чекатиме. "Ну, я й поїхав додому, - розповiдав свiдок. - А зранку побачив, що мiй мотоцикл зник".

Оскiльки йшлося про особу, що вiдбувала покарання, почали перевiряти клiєнтiв потерпiлого адвоката.

Пiдозрюваного затримали. Ним виявився ранiше засуджений, що справдi вiдбував покарання з колишнiм клiєнтом адвоката, який i придумав план помсти.

За фактом крадiжки, вчиненої у великих розмiрах, розпочато кримiнальне провадження, пiдозрюваного вирiшено тримати вiд вартою. Йому загрожує вiд п'яти до восьми рокiв позбавлення волi.


http://expres.ua/news/2016/10/16/208072-kliyent-prydumav-pomstytys-advokatovi-uvyaznennya

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них