Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 19:11:25

Щодо взаємодії місцевої влади та територіальної громади

13.10.2016   11:02Агенцiя

12 жовтня на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулося засідання круглого столу "Взаємодія місцевої влади, територіальної громади, інституцій громадянського суспільства для зміцнення демократії".

У його роботі взяли участь представники влади, лідери громадських організацій та ініціативна молодь Чернігова, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.

Цікавим був виступ щодо взаємодії місцевої влади та територіальної громади заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю Чернігівської ОДА Оксани Сердюк.

Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата історичних наук, директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Володимира Бойка "Взаємодія місцевої влади з громадою в Німеччині". На прикладі баварського міста Кемптена він розповів про успішні практики, які можуть бути прикладом та орієнтиром для адаптації до українських реалій щодо посилення ролі місцевого самоврядування.

Презентація громадського консультанта ГМ ОПОРА Наталії Висіканець "Співпраця громадськості та депутатів – ознака демократії" дала можливість ознайомитись із прозорістю та відкритістю роботи народних депутатів.

Координатор громадської приймальні ГО МАРТ Інна Сімакіна розповіла про використання міжнародних стандартів участі громадянина у справах органів місцевого самоврядування на прикладі м. Чернігів.
Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата економічних наук, доцента кафедри соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій та керівника Інформаційного центру ЄС Чернігівського національного технологічного університету Альони Ревко з приводу громадської активності молоді для розбудови місцевої демократії.

Волонтер Корпусу Миру Кайл Колд наголосив на тому, що для розвитку громадянського суспільства необхідні саме громадяни, а не тільки мешканці.

Про розвиток шкільної демократії на прикладі школи № 1 Чернігова розповіли вчитель німецької мови Алла Ерліх та старшокласники із Президентської ради навчального закладу.

Радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко наголосив про необхідність проведення інформаційно-освітніх заходів серед молоді та про роль публічної бібліотеки в об'єднанні громади.
Координатор Центру Європейської інформації ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка Ірина Розумій презентувала інформаційний проект бібліотеки "Європейський діалог".

У підсумку проведення заходу учасники круглого столу дійшли висновку про доцільність проведення подібних заходів, що сприятимуть підвищенню рівня громадянської свідомості, зокрема молоді.

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини