Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 12:19:33

Прикордонники виявили двох таджиків та киргиза, які незаконно намагалися перетнути українсько-білоруський кордон

13.10.2016   10:47Агенцiя

Співробітники Держприкордонслужби затримали трьох порушників, які намагалися перетнути державний кордон України з порушеннями, на кордоні.

Так дільничним інспектором прикордонної служби відділу прикордонної служби «Добрянка», при спробі порушення державного кордону України, затримано двох іноземців, що намагалися оминувши пункт пропуску «Нові Яриловичі», пішки потрапити до Білорусі.

Порушниками виявилися 48-річний громадянин Таджикистану та 45-річний громадянин Киргизстану, які порушили правила перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства. В обох правопорушників при собі були паспортні документи, але у громадянина Таджикистану термін дії паспорту вже скінчився.

Після притягнення порушників кордону Ріпкинським районним судом до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» Кодексу України про адміністративні правопорушення їх буде примусово видворено з України.

Також, учора в пункті контролю для залізничного сполучення «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням «Новоолексіївка-Мінськ», прикордонний наряд у 25-річного громадянина Таджикистану виявив часткову підробку паспортного документа. Термін дії паспорту вичерпався ще в березні 2015 року і його власник власноручно його виправив.

В діях іноземця виявлено ознаки злочину статті 358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Правопорушника, для проведення подальших слідчих дій передано співробітникам Городнянського відділення Національної поліції.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини