Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 16:04:46

Суд підтвердив позицію прокуратури про незаконне використання 37 га землі сільськогосподарського призначення

10.10.2016   11:42

Органами прокуратури області системно вивчаються питання додержання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення.

Установлено, що поширений характер мають випадки, коли земельні ділянки у 2010-2012 роках за розпорядженням місцевих адміністрацій надавалися в оренду суб’єктам господарювання без проведення нормативної грошової оцінки, а відтак і без належного розрахунку розмірів орендної плати.

Так, одне з комунальних підприємств Бахмацького району без проведення нормативно-грошової оцінки використовувало земельну ділянку площею понад 20 га зі сплатою орендних платежів 3 тис грн на рік. В той же час вказану землю за договором суборенди на тих самих умовах та в обхід конкурсних процедур набуття прав на землю, передбачених ст. 134 Земельного кодексу України, використовувало інше фермерське господарство.

За позовом прокуратури області 06.10.2016 рішенням господарського суду вказані договори оренди та суборенди земельної ділянки визнано недійсними.

З аналогічних підстав рішенням цього ж суду 05.10.2016 визнано недійсним договір оренди земельної ділянки сільгосппризначення площею 17 га, яка використовувалася підприємством в Бахмацькому районі зі сплатою коштів за оренду 1,8 тис грн на рік.

Орієнтовна ринкова вартість вказаних ділянок складає понад 1 млн грн.

Робота з цих питань триває.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ