Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 16:45:45

У Чернігівській області проведено антитерористичні навчання

27.04.2012   07:53

24 квітня ц.р. в Чернігівській області на території однієї з військових частин в рамках підготовки до проведення "ЄВРО - 2012" відбулись планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання, організовані координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Чернігівській області.

У них взяли участь співробітники обласних управлінь СБУ, МВС, МНС, Державної пенітенціарної служби, підрозділи Державної прикордонної служби, Збройних сил України, представники органів місцевого самоврядування та інші суб'єкти антитерористичної діяльності.

У ході навчань було перевірено ефективність засобів та сил, які задіює координаційна група АТЦ під час здійснення спеціальних операцій. Крім того, удосконалювались практичні навички щодо спільних дій відомств, які включені до державної антитерористичної  системи.

Учасники навчань відпрацювали дії, спрямовані на нейтралізацію терористів, звільнення заручників та виявлення і знешкодження вибухових пристроїв.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини