Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 02:26:44

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.04.2012   09:43

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 26 квітня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 пожежі в житловому секторі, 1 інша.

1. Пожежа в житловому секторі - м. Ніжин, вул. Успенська, 5/2 - О 13 год. 15 хв. в господарстві гр. Хамової С.М., 1954 р.н., сталася пожежа нежитлового будинку (15х20 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджена підлога. Причина – необережне поводження з вогнем гр. Кордюк Ю.С. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.,  гр. Кутяк Є.В., 1983 р.н. та гр. Кордюк Ю.С., 1947 р.н.

2. Пожежа в житловому секторі - Бахмацький р-н, с. Курінь, вул. Радянська, 55 - О 14 год. 15 хв. в господарстві гр. Рудько П.С., 1944 р.н., сталася пожежа літньої кухні (4х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина – неправильне влаштування опалювальної печі. Збиток – 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

3. Пожежа - Козелецький район, с. Євминка, вул. Лісова, 2 - О 01 год. 09 хв. сталася пожежа неексплуатуємої будівлі Євминської сільської ради (10х20 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина пожежі та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

25 квітня 2012 року о 14 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України в Чернігівській області на території Биринської сільської ради, Н.-Сіверського району знищено 1 артилерійський снаряд діаметром 152 мм та 2 мінометні міни діаметром 50 мм часів Великої Вітчизняної війни, які було виявлено 24 квітня 2012 року.

25 квітня 2012 року о 14 год. 10 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України в Чернігівській області було знищено ручну гранату Ф-1 часів Великої Вітчизняної війни, яку було виявлено об 11 год. 30 хв. на території Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.

25 квітня 2012 року о 14 год. 50 хв. в с. Часниківка, Бахмацького району, на відкритій території, виявлено мінометну міну калібром 81 мм часів Великої Вітчизняної війни. Місце знахідки ВНП охороняється працівниками Бахмацького РВ УМВС. Знищення даного ВНП планується здійснити 26 квітня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Повенева обстановка:

В зв’язку з підняттям рівня води в р. Дніпро повеневими водами перелито автодорогу глибиною до 20 см в с. Новосілки, Ріпкинського району. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вулицями Дніпровська та Гадовікова. Автомобільне сполучення не порушено.

Залишається перелитою повеневими водами р. Дніпро вул. Новікова в смт Радуль, Ріпкинського району, глибиною до 1 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вулицями Дніпровська, Новікова, провулками Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя. Сполучення забезпечується човнами.

У зв’язку з високим рівнем води в р. Снов залишається ускладненим проїзд до с. Малий Дирчин, Городнянського району. Можливе транспортне сполучення через с. Лосєва Слобода та Кучинівка, Щорського району.

Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Інші повідомлення:

25 квітня 2012 року працівниками райавтодору Новгород-Сіверського району проводились ремонтні роботи понтонів наплавного мосту через р. Десна автодороги Н.-Сіверський-Бирине.

Станом на 06 год. 00 хв. електрозв’язок на території області відновлено в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.