Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 18:50:58

Поліція вилучила саморобну зрою

23.09.2016   08:02

Поліцейські Талалаївського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області під час санкціонованого обшуку в помешканні жителя району виявили та вилучили револьвер і саморобний пристрій для стрільби, які господар зберігав у себе в будинку.

Інформація про те, що житель одного з сіл району зберігає у себе вдома нелегальну зброю надійшла до співробітників кримінальної поліції Талалаївського відділення ГУНП. Для її перевірки була отримана ухвала суду та проведений обшук.

В одній з кімнат житлового будинку виявлено та вилучено саморобний пристрій для стрільби та револьвер. Як пояснив, підозрюваний, зброю він зберігав для самозахисту.

Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини