Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 21:56:11

Понад 3600 учнів, їх батьків та вчителів взяли участь у профорієнтаційних заходах Чернігівської обласної служби зайнятості

14.09.2016   09:48Агенцiя

За перші дні вересня Чернігівською обласною службою зайнятості проведено 92 профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, їх батьків та вчителів, якими охоплено понад 3,6 тис. осіб.

Їх мета: ознайомлення старшокласників з розмаїттям світу професій, формування уявлення про реалії ринку праці, трудового життя та позитивного ставлення до робітничих професій, сприяння пізнанню власних інтересів, здібностей, особливостей характеру, надання практичної допомоги задля свідомого професійного самовизначення.

Протягом першого навчального тижня вісім профорієнтаційних заходів для випускників загальноосвітніх шкіл району організував Прилуцький міськрайонний центр зайнятості. Гостинно зустрічали фахівців служби зайнятості в Прилуцьких гімназії №1, школі №10, спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, Сухополов’янській та Дідівській ЗОШ.

Під час заходів школярів ознайомили з ситуацією на ринку праці району, затребуваними професіями, навчальними закладами, де їх можна здобути, формулою «Хочу – Можу – Треба» та послугами служби зайнятості молоді.

Також було обговорено алгоритм вибору професійної діяльності, типові помилки, які допускають випускники, та поради, як їх уникнути. Порівнявши обрані професії з «Барометром професій», учні з’ясували наскільки їхній вибір відповідає потребам ринку праці та дійшли висновку, що сучасним роботодавцям потрібні робітничі кадри.

За словами фахівців служби зайнятості, участь школярів у цих заходах спонукала їх замислитися над важливістю свідомого вибору професії.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.