Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:35:05

Сергій Кагітін: про відпрацювання Чернігова, розкриття злочинів та профілактику правопорушень

13.09.2016   10:24

В вересні місяці Чернігівська поліція почала працювати в новому режимі. Про те, які нововведення впроваджені в діяльності поліцейських та які за цей час були досягнуті результати розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Сергій Кагітін.

«Починаючи з 1 вересня поточного року, за ініціативою керівництва Чернігівського відділу поліції та за підтримки керівництва Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з метою стабілізації оперативної обстановки в місті Чернігові, підвищення ефективності розкриття  злочинів та профілактики скоєння адміністративних правопорушень, на території обласного центру було запроваджено новий режим відпрацювання» – зазначив керівник відділу.

За його словами, на сьогоднішній день акцент у роботі поліції ставиться не тільки на розкритті кримінальних правопорушень, забезпеченні охорони публічного порядку, а й на профілактиці правопорушень, скоєних на вулицях міста, особливо у вечірній та нічний час.

Також, поліцейськими під час відпрацювання приділяється увага перевірці  підоблікового  елементу, в тому числі раніше засуджених, осіб, які заходяться під адміністративним наглядом, виявленню та ліквідації «точок» з виробництва та продажу саморобних алкогольних напоїв, профілактиці пияцтва, незаконного вживання наркотичних засобів, порушень правил благоустрою міста, тощо.

Які новації були впроваджені в оперативно-профілактичні заходи?
«Для більшої ефективності ми застосовуємо принцип точкових відпрацювань, концентруючи сили і засоби в якомусь одному, конкретному місці — щодня в полі зору чернігівських поліцейських опиняється новий мікрорайон обласного центру. Так з 2 по 3 вересня поліцейські відпрацьовували найбільший в обласному центрі мікрорайон міста – район вулиці Рокосовського. Наступними хвилями відпрацювання стали поліцейські заходи в мікрорайонах Шерстянка, район «Круга» - ТЕЦ; Нова Подусівка – Масани; район Ремзаводу — ЗАЗ. Основна мета – відпрацювання пішими нарядами прибудинкової території у спальних  районах та віддалених районів міста, місць відпочинку громадян та забезпечення правопорядку в зелених зонах» - зазначив Сергій Кагітін.

За словами очільника Чернігівського відділу поліції, на час відпрацювання на службу заступає більше сотні поліцейських, в тому числі екіпажі патрульної поліції, наряди Нацгвардії та спецроти «Чернігів». Не дивлячись на те, що до адміністративної відповідальності притягували лише злісних правопорушників, за період відпрацювання складено близько двохсот протоколів. Найбільше, вже традиційно, за пиятику (ст. 178КУпАП)  - 132 адміністративних протоколи. За цей час поліцейські провели близько півтори сотні профілактичних бесід.

Як сказав керівник чернігівської поліції: «Окрім профілактичних заходів адміністративного характеру, минулого тижня поліцейські відділу кримінальної поліції та дільничні інспектори поліції  міста Чернігова посилено працювали і над розкриттям кримінальних правопорушень».

В підсумку, в ході оперативно-профілактичних заходів за п’ять днів було розкрито 97 кримінальних правопорушень, 71 з яких — в місті Чернігові і 26 — в структурних підрозділах ЧВП – Ріпкинському, Чернігівському та Куликівському районних відділеннях поліції. Майже всі розкриті злочини — крадіжки. Також в період відпрацювання обласного центру були розкриті одне вбивство, два тяжких тілесних ушкодження, два пограбування, два шахрайства, 6 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків; одне вбивство (Ріпкинське РВП); 2 факти браконьєрства (Ріпкинське та Куликівське відділення поліції) та інші правопорушення. Спільно з патрульними поліцейськими 11 правопорушень розкрито «по гарячих слідах».

Наостанок начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Сергій Кагітін зробив наголос на тому, що заходи по оперативно-профілактичному відпрацюванню міста з використанням додаткових сил та засобів Головного управління Національної поліції будуть проходити на постійній основі, що дасть можливість чернігівцям почуватися безпечно на вулицях міста.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ