Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 15:16:28

Постраждалі від аварії на ЧАЕС. Довідка

24.04.2012   14:51Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, на кінець 2011р. під наглядом у медичних закладах області системи МОЗ перебували 8,9 тис. ліквідаторів наслідків аварії (І група первинного обліку), 1,4 тис. евакуйованих із зони дії радіації (ІІ група), 58,8 тис. осіб із числа тих, які проживали або проживають на територіях, що підлягають нагляду (ІІІ група), 15,7 тис. дітей, які народилися від осіб І-ІІІ груп (ІV група), та 226 – від осіб IV групи обліку.

Ці категорії населення майже повністю (від 87,6% до 100%) пройшли медичний огляд. Однак здоровими визнано лише 1,4% оглянутих лікарями ліквідаторів, 2,5% – евакуйованих, 6,9% осіб ІІІ групи обліку, 13,4% – оглянутих дітей ІV групи та 37,2% тих, що народилися від осіб IV групи обліку.

Захворюваність серед постраждалих становила у 2011р. 74,6 тис. випадків уперше встановлених діагнозів на кожні 100 тис. осіб І-ІV груп обліку. Найбільш розповсюдженими були хвороби органів дихання (36,8 тис. випадків), хвороби системи кровообігу (6,0 тис.), хвороби шкіри і підшкірної клітковини (4,3 тис.), хвороби сечостатевої системи, кістково-м’язової системи та сполучної тканини (3,9 тис. кожна) тощо.

Населення, яке зазнало шкоди від Чорнобильської катастрофи, забезпечувалося санаторно-курортними послугами. У 2011р. в санаторно-курортних закладах відпочили та зміцнили здоров’я 3,6 тис. осіб, найбільш чисельною була група дітей та підлітків (ІV група) – 17,7%. Крім того, до програми покращання здоров’я „чорнобильців” були залучені реабілітаційні центри та інші заклади.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини