Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 20:14:15

Рятувальники ліквідували дві пожежі місць зберігання грубих кормів у приватному житловому секторі громадян

09.09.2016   15:47

8 вересня о 14:15 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу грубих кормів одного з приватних господарств у с. Мощенка.

До місця пригоди оперативно прибули вогнеборці 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, які остаточно ліквідували загоряння та заводили розповсюдженню вогню на поруч розташовану господарську споруду.

Як з'ясувалося, причиною пожежі послужили дитячі пустощі з вогнем 7-річної доньки господарів.
 
Батьки багатодітної неблагонадійної родини залишили своїх дітей без нагляду, в результаті чого останні вигадали небезпечні ігри з сірниками біля місця зберігання грубих кормів. Вогнем знищено 1 т сіна та 1 т соломи.

Того ж дня о 15:59 у селищі Олишівка Чернігівського району виникло загоряння грубих кормів. На місці пригоди працювали вогнеборці 5-го професійного пожежно-рятувального посту.

Причиною пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем особи, яка встановлюється. Вогнем знищено 5 т сіна.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини