Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 22:55:20

Ще два заклади приєдналися до благодійної акції "Крила надії"

09.09.2016   08:38Агенцiя

Нагадаємо, що медики Чернігівщини ще в лютому відгукнулися на пропозицію волонтерів і журналістів допомогти онкохворому хлопчику Івану Людвику.

У дитини вкрай складне захворювання: хвороба Вільмса, рак нирки 4 стадії. До того ж Іванко з багатодітної сім'ї.

Сьомого вересня відбулася передача коштів Ігорем Пономаренком, головою адміністрації шкірвендиспансеру, матері хлопчика.

Ми не будемо оприлюднювати імена тих медиків, які відгукнулися допомогти дитині, оскільки це абсолютно не важливо. Для нашого колективу головне, щоби малюк одужав, – зазначив він.

А символ акції – білийя понський журавлик – знову полетів кликати  про допомогу. На черзі – наркологічний диспансер, де двері птаху щиро відчинив  головний лікар закладу Петро Седень.

Хто вжедо поміг дитині: онкодиспансер – обласналікарня – тубдиспансер – психоневрологічна лікарня – Центр екстреної медицини та медицини катастроф – Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення – станція переливання крові – шкірно-венерологічний диспансер…

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини