Відкрито 4 кримінальні провадження стосовно працівників податкової та митної служби за фактами скоєння службових злочинів
З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері, за 8 місяців 2016 року працівниками відділу внутрішньої безпеки проведено 62 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 8 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення.
За матеріалами відділу внутрішньої безпеки, органами прокуратури відкрито 4 кримінальні провадження стосовно працівників податкової та митної служби за фактами скоєння службових злочинів. А саме: 1 - за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди, 1 - за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами митного посту при виконання посадових обов’язків, 2 - за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами митниці.
На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 29 подань, вжито заходів реагування стосовно 25 посадових осіб, 2 працівники звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 15 посадовців, 2 – винесено офіційне застереження.
Також, за матеріалами відділу внутрішньої безпеки відкрито 4 кримінальних провадження за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів та фіктивного підприємництва. Вилучені речові докази на суму понад 1 млн. грн., фальсифіковану алкогольну продукцію на суму понад 2,4 млн. грн. та контрафактні паливно-мастильні матеріали більш, ніж на 4 млн. гривень, складено 6 протоколів про порушення митних правил. До бюджету стягнуто 617 тис. гривень.
Начальник відділу внутрішньої безпеки Олексій Мисенко звертається до представників бізнесу та підприємців не боятись повідомляти про протиправні дії з боку працівників податкових чи митних органів області. В цьому вам допоможе телефон «Довіри» внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області: (0462) 668-522.
Останні новини Чернігівщини
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.