Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 22:46:27

Поліція виявляє підпільних бутлегерів та ліквідовує нелегальні точки продажу саморобного алкоголю

08.09.2016   07:52

«Поліцейські Чернігівського відділу поліції продовжують виявляти та ліквідовувати в обласному центрі підпільні цехи і «точки» з виробництва та продажу розведеного спирту і самогону», - повідомив начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін.

В умовах сьогодення алкоголь належить до одного з найбільш прибуткових підакцизних товарів, тому спокуса підзаробити «лівим» товаром завжди існує. Ухилення від сплати податків стало своєрідним каналом нелегального збагачення деяких чернігівців.

Тому виявлення та притягнення до відповідальності бутлегерів сприяє надходженню в держбюджет несплачених податків. Одночасно поліція працює на недопущення потрапляння «лівої» продукції на прилавки магазинів і безпосередньо столи громадян, щоб запобігти нещасним випадкам.

Так, з початку року поліцейські Чернігівського відділу поліції виявили 62 факти продажу самогону і розведеного спирту. З незаконного обігу вилучено 166 літрів спирту та самогону.

За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення на правопорушників складено 62 адміністративних протоколи (ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення). За це правопорушення передбачено штраф від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, складена майже три сотні адмінпротоколів за придбання самогону (ст. 177 КУпАП). Покупцям загрожує штраф від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Чернігова попереджає всіх громадян про недопустимість правопорушень, пов’язаних з незаконним виготовленням, продажем або придбанням нелегальних спиртних напоїв, а також звертається до всіх небайдужих чернігівців з проханням повідомляти про всі відомі їм факти незаконного виготовлення та продажу алкогольних напоїв.

Звертатися можна не лише за телефоном «102», а й особисто до начальника Чернігівського відділу поліції – 619-923.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини