Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 20:58:08

Поліцейські затримали так швидко, що злочинець не встиг і прогуляти вкрадені гроші

06.09.2016   12:12Агенцiя

Поліцейські сектору кримінальної поліції Семенівського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області оперативно розкрили розбійний напад на 86-літню жительку райцентру.

Коли до зловмисника завітали правоохоронці, він навіть не встиг витратити гроші, які відібрав у старенької.

Інформація про напад на жительку Семенівни 1930 року народження надійшла до чергової частини відділення в неділю зранку. Телефонували сусіди потерпілої. Вони повідомили, що невідомий зловмисник серед ночі, розбивши вікно, проник до будинку бабусі та, завдавши їй тілесних ушкоджень, забрав мобільний телефон з зарядним пристроєм та понад триста гривень грошей.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, оперативники та дільничні інспектори поліції.

Прибувши на місце пригоди, поліцейські сектору кримінальної поліції опитали потерпілу та одразу визначили коло підозрюваних осіб. Спільно з дільничними інспекторами поліції вони провели подвірний обхід господарств місцевих жителів і в будинків з виявили того, кого шукали — 29-річний мешканець Семенівни, раніше судимий за майнові злочини, мирно спав у свого товариша по чарці.

В результаті поверхневого огляду підозрюваного, у нього було виявлено мобільний телефон, який він забрав з місця злочину, зарядний пристрій до нього і, навіть, гроші, які зловмисник ще не встиг витратити. Чоловік був дуже здивований такою оперативністю поліції та навіть не став заперечувати своєї причетності до скоєного злочину.
Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Підозрюваного, згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затримано та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.
Досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини