Поліцейські затримали чоловіка, який вбив свою співмешканку
Поліцейські відділу кримінальної поліції Чернігівської відділу поліції ГУНП в Чернігівській області протягом доби розкрили вбивство 69-річної місцевої жительки.

Як розповів начальник відділу підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшло повідомлення від лікаря швидкої медичної допомоги про те, що в одній з квартир обласного центру виявлено труп 69-річної жінки.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівської відділу поліції. У вказаному помешканні правоохоронці виявили труп жінки з ножовим пораненням шиї.
Поспілкувавшись із сусідами та співмешканцем потерпілої, поліцейські визначили коло підозрюваних. При спілкуванні з правоохоронцями, цивільний чоловік загиблої плутався в своїх свідченнях, давав хибну інформацію, намагаючись заплутати слідство. Але після того, як було зібрано достатньо беззаперечних доказів, які свідчили про його причетність до вбивства, він у всьому зізнався.
Саме 50-річний співмешканець, в ході сварки, що виникла на ґрунті вживання значної кількості спиртного, завдав жінці не сумісних з життям травм.
Чоловік затриманий і поміщений до ізолятора тимчасового тримання, йому повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.
Триває слідство.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.