Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 08:21:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.09.2016   09:35Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 вересня до 8:00 5 вересня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 6  осіб  постраждало.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- в м. Чернігові на перехресті вулиць Рокосовського та 1-го Травня о 6 год.  24 хв. 4 вересня водій автомобіля "ВАЗ-2101" здійснив зіткнення з автомобілем "ГАЗ-31029". Внаслідок пригоди водій автомобіля "ГАЗ-31029" отримав травми, був доставлений до Чернігівської міської лікарні № 2 та після надання медичної допомоги відпущений до дому;

- в м. Бахмач біля ринку «Колос» по вул. Пушкіна, 24 о 10 год.  4 вересня сталася  дорожньо-транспортна пригода  за  участю  автомобіля "ВАЗ-2107" та велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав травми, але від госпіталізації відмовився;

- в м. Сновськ по вул. Залізничній, біля магазину будівельних матеріалів, о 20 год. 45 хв.  4  вересня сталося зіткнення автомобілів  "ВАЗ-2106" та "Hyundai Getz". Внаслідок пригоди обидва водії автомобілів та пасажир "Hyundai Getz" отримали травми різного ступеню важкості та були госпіталізовані до Сновської центральної районної лікарні.
 


Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі (1 особа отримала опіки) та  1 випадок загоряння сміття на відкритій території на площі 2 кв.м.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

На відкритій території біля с. Анисів Чернігівського району  о 15 год. 25 хв. 4 вересня були виявлені 4 артилерійські снаряди калібру 152 мм часів Другої світової війни. Місце знахідки охороняється.Знищення даних вибухонебезпечних предметів планується здійснити 5 вересня групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12  мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки –12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі –12 мкр/год, Семенівка –10  мкр/год.,  Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 4 вересня до 20 години 5 вересня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, ввечері невеликий короткочасний дощ, часом гроза. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 12-17º тепла, вдень  26-31º тепла.
По Чернігову температура вночі 13-15º тепла, вдень 28-30º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини