Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:15:18

Річці Десна нічого не загрожує

29.08.2016   14:48Агенцiя

31 липня в Севському районі Брянської області Російської Федерації на огороджувальному обвалуванні поля фільтрації очисних споруд маслосирзаводу ЗАТ «Умалат» стався розмив, який призвів до витоку стічних вод на прилеглі території, повідомляє Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відбулось забруднення річки Сев. Місцеві жителі повідомили про виявлення загиблої риби, неприємний запах та зміну кольору води.

По даному факту відкрите кримінальне провадження прокуратурою Брянської області Російської Федерації.

Течія річки понесла забруднену воду і 20 серпня вона досягла річки Неруси, яка впадає в річку Десна.

Головне управління Міністерства надзвичайних ситуацій Брянської області розробило та виконало ряд заходів по очищенню водойми. Зокрема було побудовано огороджувальні бар’єри на річці Сев, забруднену воду відкачали насосними станціями, а загиблу рибу виловили та утилізували. Крім того притоки та джерела річки Неруса здійснюють самоочищення річки.

За даними відібраних проб Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів у Чернігівській області, змін стану води в річці Десна не виявлено. 29 серпня представники Деснянського БУВР виїхали в Новгород-Сіверський район для повторного забору води. Про результати досліджень буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини