Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 18:36:36

Олександра Назаренка обрано Головою ВГС "НАУМ"

29.08.2016   13:03Агенцiя

В Києві у п'ятницю пройшов установчий з'їзд Всеукраїнської громадської спілки «Національна асоціація українських медіа».

Створили Всеукраїнську громадську спілку "Національна асоціація українських медіа" (ВГС «НАУМ») представники 53 редакцій із 16 областей України та міста Києва під час установчого конгресу, яке відбулося минулої п’ятниці у столиці.

Згідно з матеріалами установчих зборів, метою створення асоціації є сприяння розвитку регіональних ЗМІ, зокрема підвищенню їх прибутковості, лобіювання їх інтересів на всіх рівнях, а також захист місцевих видань від втручання органів державної влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, пропонується надання методичного та юридичного супроводу засобів масової інформації у процесі реформування згідно з законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», проведення тренінгів з підвищення кваліфікації співробітників місцевих ЗМІ з питань реклами, менеджменту, а також для редакторів, журналістів, дизайнерів, організація обміну досвідом.

Крім того, асоціація планує двічі на місяць випускати для дійсних членів організації дайджест, в якому висвітлюватимуться юридичні питання, надаватися юридичні консультації з різних аспектів, які стосуються роботи ЗМІ, консультації з економічних питань тощо.

Головою новоствореної Асоціації було обрано редактора районної газети «Наше слово» (Чернігівщина) Олександра Назаренка, секретарем ВГС НАУМ стала медіа-юрист Тетяна Котюжинська.

Делегати установчого конгресу затвердили Статут Асоціації, визначили основі напрями діяльності об’єднання. Як відзначив голова ВГС НАУМ Олександр Назаренко, «ми маємо, насамперед, сприяти розвитку регіональних ЗМІ, зокрема, підвищенню їх прибутковості, лобіювання їх інтересів на всіх рівнях, а також захист місцевих видань від втручання органів державної влади та місцевого самоврядування».

Представники редакцій також ухвалили Звернення до вищого керівництва держави з приводу пришвидшення процесу роздержавлення, зокрема, визначення учасників «пілотного» проекту з роздержавлення та необхідності внесення змін до законодавства. Висловилися учасники конгресу також і щодо необхідності впровадження Національної прес-карти.

Обговоренню покрокових дій редакцій на шляху до роздержавлення та запровадженню сервісів для членів Асоціації було присвячено семінар, який відбувся відразу ж по завершенню установчого конгресу. Одним із таких сервісів визначено інформаційний бюлетень, який періодично отримуватимуть члени ВГС НАУМ.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини