На контролі законність закупівлі твердого палива для закладів освіти
Інтернет-виданнями неодноразово поширено інформацію про порушення при закупівлі твердого палива для закладів освіти Чернігівщини.
Органами прокуратури області постійно вивчається законність дотримання вимог закону в цій сфері.
Так, принципово реагуючи на незаконне заволодіння бюджетними коштами, на початку серпня поточного року прокуратурою виявлено факти надання службовими особами переможця торгів фіктивних документів про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для постачання вугілля навчальним закладам Менського та Прилуцького районів.
Місцевими прокуратурами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Слідство триває.
Разом з тим, Бахмацькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення документів одним з товариств області, наданих для участі в торгах до відділу освіти Талалаївської райдержадміністрації (ч. 1 ст. 366 КК України).
Досудове розслідування триває.
У зв’язку із постачанням навчальним закладам Талалаївського району вугілля, якість якого не відповідає вимогам тендерної документації та з метою захисту інтересів держави в суді, місцевою прокуратурою підготовлено позов про визнання торгів недійсними.
Робота на вказаному напрямі триває.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.