Житлові умови населення. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, в Чернігівської області у власному житлі проживає більшість сімей (98%), у державному – 1%, винаймає у фізичних осіб – 0,9%, у відомчому – 0,5%, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Забезпеченість житлом, рівень його благоустрою є однією з характеристик добробуту населення. Найбільша частина домогосподарств (37%) має двокімнатне житло, майже третина – трикімнатне. Мешкає в чотирьох та більше кімнатах 18% родин, а кожна восьма – займає лише одну кімнату.
Забезпечені житловою площею понад необхідну санітарну норму (13,65м2 на одну особу) більш ніж дві третини сімей. Живе в перенаселеному житлі 44% населення, дві третини дітей у віці до 18 років проживають у такому житлі.
Централізованим газопостачанням користується 80% домогосподарств області, балонним газом – 15%. Індивідуальною системою опалення обладнано більше половини помешкань, центральним опаленням – майже чверть. Водопровід та каналізацію у своїх оселях має 75% сімей, гаряче водопостачання (централізоване або автономне) чи газову колонку – 62%.
Останні новини Чернігівщини
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.