Чернігівський суддя забув задекларувати торгівельний бізнес дружини
Cуддя Новозаводського районного суду Чернігова Микола Кузьмін не вніс даних щодо статутних внесків дружини та сина у декларації за 2014 та 2015 роки. Про це свідчать дані його декларацій та Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців.
Дружина судді Парасковія Кузьміна володіє часткою ТОВ «Агрофірма «Плодоовочпром» (8,87%). Розмір її внеску до статного фонду підприємства становить 11 тис грн. Фірма, основним видом діяльності якої є оптова торгівля фруктами та овочами, зареєстрована у Чернігові. Одним з співзасновників товариства є Василь Тютін – директор Чернігівського науково-дослідного центру продуктивності АПК (17,22%).
Разом з тим, суддя задекларував номінальну вартість цінних паперів, що перебувають у власності членів сімї розміром 452 грн.
Щодо нерухомості, то суддя задекларував дві квартири площею 52 та 45 кв м; останню він ділить з дружиною Парасковією. Також у нього є гараж на 24 кв м. Їздить суддя на Daewoo Lanos 2007 р.в.
Дружина Кузьміна є власницею земельної ділянки загальною площею 4,1 га та успадкованого будинку на 48 кв м у селі Козероги Чернігівської області. Також жінці належить міні-трактор Булат і причіп (обидва 2014 р.в.).
Загальний дохід родини Кузьмінів у 2015 році становив 300 тис. грн, з них 15,5 тис. грн – матеріальна допомога, 34 тис. грн – пенсія, а решта – зарплата. Роком раніше Кузьміни заробили 347 тис. грн. Збережень у банках упродовж двох останніх років суддя не декларував.
Нагадаємо, Микола Кузьмін займається суддівською практикою з 1994 року. У березні 2000 обраний суддею Новозаводського райсуду Чернігова безстроково.
http://nashigroshi.org/2016/08/19/chernihivskyj-suddya-zabuv-zadeklaruvaty-torhivelnyj-biznes-druzhyny/
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression