Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 12:19:46

На семінарі з нотаріусами Чернігівщини говорили про новації

19.08.2016   11:37Агенцiя

18 серпня в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області відбувся семінар «Актуальні питання у нотаріальній діяльності. Новели, перспективи, реформи» під головуванням начальника управління юстиції Олега Трейтяка.

У семінарі взяли участь президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко, начальник Служби у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради Катерина Науменко, фахівці Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» і Головного територіального управління юстиції, державні і приватні нотаріуси області.

Учасниками семінару обговорено проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу, порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності та відповідальність у сфері державної реєстрації прав.

Розглянуто діяльність органів опіки та піклування щодо захисту прав дитини.

Акцентувалась увага присутніх на роботі нотаріусів з Єдиними та Державними реєстрами України, особливостях діяльності нотаріусів як спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу в контексті Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та ін.

Цікавою була інформація президента Нотаріальної палати України щодо сьогодення роботи цієї самоврядної організації та подальші перспективи діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у свого сімейного лікаря

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 можна отримати у свого сімейного лікаря 11:58

Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини, що доступні в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну

Прикордонники Чернігівського загону біля кордону з Білоруссю затримали громадянина Камеруну 11:55

Затримав іноземця за 100 м до українсько-білоруського кордону прикордонний наряд відділу «Добрянка».

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.