Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:27:01

Дуелі великого калібру. ФОТОРепортаж

19.08.2016   09:20

Конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України набирає обертів.

На військовому полігоні 1-ої окремої танкової бригади Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

На першому етапі змагань, військовослужбовці чотирьох танкових взводів від оперативних командувань, що змагаються, продемонстрували свою фізичну підготовленість у літньому військовому біатлоні.

За форматом цього етапу, кожному учаснику належало якнайшвидше пробігти дистанцію 2000 метрів у чотири круги. Між кругами на рубежі відкриття вогню 15-ма одиночними пострілами з АКСУ по мішенях вони мали «вибити» максимальну кількість балів. Після першого кола танкісти це робили із положення стоячи, після другого - з коліна, а третього – лежачи. Останнє коло - це «гладкий» біг і фініш. Загальний результат команди визначався за індивідуальним середнім часом кожного учасника.

Далі воїни-танкісти демонстрували свою майстерність у «снайперській» стрільбі з бойових машин. У складі взводів екіпажі займали вогневі позиції,  завантажували боєприпаси та трьома пострілами з гармати вражали цілі за обмежений час – 2 хвилини.

На наступному етапі конкурсу танкісти вправлялися у водінні бойових машин та фланговій стрільбі. Кожен екіпаж долав дистанцію до двох кілометрів з підступними перешкодами. Крім цього, рухаючись за визначеним маршрутом, вони мали з максимально можливою швидкістю уразити найбільшу кількість цілей, що розташовувались ліворуч перед ділянкою маневрувань та праворуч – після подолання перешкод. На виконання цієї вправи екіпажам надавалося 6 пострілів з танкової гармати та 50 набоїв для спареного кулемету.

Як повідомили члени суддівського комітету конкурсу попереду у учасників змагань, ще випробування бойовою стрільбою на великі відстані та «танкова карусель». Тож інтрига змагань зберігається до останнього дня.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.