Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:16:16

Реалізуючи конституційні повноваження прокуратура Чернігівської області вживає заходи щодо повернення 160 га землі вартістю 4 млн. грн.

19.08.2016   07:36

Захист інтересів держави у сфері використання земельних ресурсів при вилученні земель, наданні їх у власність і користування, продажу та зміні цільового використання є одним із головних пріоритетів у роботі органів прокуратури Чернігівщини.

Як встановлено, в 1995 році з метою здійснення науково-дослідної та господарської діяльності державному підприємству на території однієї з сільських рад Чернігівського району в постійне користування надано 161 га землі, вартістю майже 4 млн. грн.

Водночас, всупереч вимог ст. 5 Закону України «Про особливості правового  режиму діяльності Національної академії  аграрних наук, галузевих академій, статусу їх майнового комплексу», згідно з якою вилучення земельних ділянок Національної академії аграрних наук України та галузевих академій наук може здійснюватися лише за згодою Президії Національної академії наук України відповідно до Земельного кодексу України, розпорядженням голови райдержадміністрації без будь-яких погоджень припинено право постійного користування цією земельною ділянкою.

З метою усунення порушень, реалізуючи конституційні повноваження щодо представництва інтересів держави, Чернігівською місцевою прокуратурою в інтересах Національної академії аграрних наук України заявлено позов до Чернігівського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправним та скасувати вищевказане розпорядження органу влади.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.