Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 05:02:00

Капітальний ремонт дороги по вул. Шевченка: доля демонтованих бордюрів

18.08.2016   10:31

У зв’язку з неодноразовими запитаннями чернігівців про те, як місто буде використовувати гранітні бордюрні блоки, що демонтуються при ремонті дороги по вулиці Шевченка, прес-служба Чернігівської міської ради задала ці питання фахівцям Управління житлово-комунального господарства.

За інформацією управління ЖКГ, весь бордюрний камінь, демонтований під час цього ремонту, обліковується і використовується в дорожному господарстві міста. Блоки без значних пошкоджень встановлюються виконавцем ремонтних робіт на цій же вулиці Шевченка, а пошкоджені – передаються балансоутримувачу вулично-дорожньої мережі нашого міста, тобто комунальному шляхо-будівельному підприємству.

Як розповів директор КП «Шляхо-будівельне підприємство» Володимир Яловець, ці блоки КШБП зможе використовувати в поточних ремонтних роботах. На сьогодні отримано 3 вантажівки таких бордюрних блоків (це понад 100 метрів бордюру) з числа демонтованих на вул. Шевченка. Прийом відбувається згідно акту прийому-передачі.

Розподіл блоків на ушкоджені та повністю придатні відбувається згідно з підпунктом 4.4.5 ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди». Бортові камені підлягають заміні якщо їх відкрита поверхня має руйнування більше ніж на 20 % площі, а також, якщо на поверхні є сколи глибиною більше ніж 3 см.

 Порядок визначення придатності передбачений наказом №154 від 23.09.2003 р. «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів», затвердженим Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства. «Під час капітального ремонту безпосередньо на  об'єкті замовник  і  підрядник  уточнюють перелік і кількість придатних до  використання  матеріалів, про  що  складають  акт,  у якому зазначають придатні для використання   під   час   капітального   ремонту матеріали,   що передаються підряднику, та такі, що не придатні для зазначеної мети, які залишаються у замовника», - йдеться в ньому.

За проектом, всього робитиметься демонтаж бордюру  протяжністю 2858 м п., із яких гранітний - 1585 м п.

 Натомість буде встановлено 2909 м. бордюрів, частина яких - придатні бордюрні блоки з числа демонтованих, в тому числі й гранітних. Зокрема, такі кам’яні бордюри повторно встановлені на ділянці вулиці вздовж Центрального парку культури і відпочинку.


Довідково:

Виконавцем робіт по капітальному ремонту вул. Шевченка в  м. Чернігові (1-ша черга) визначено ТОВ «Гереліт» на умовах проведення відкритих торгів згідно з Законом України  «Про здійснення державних закупівель».

Пропозиції конкурсних торгів ТОВ «Юнідорбуд» та  комунального шляхо-будівельного підприємства були відхилені в зв’язку з не врахованими обсягами робіт в повному обсязі, які зазначені в технічному завданні ДКТ.

На теперішній час розпочаті роботи згідно з робочим проектом, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 05.05.2016 № 173 «Про затвердження проектно-кошторисної документації».

Згідно укладеного договору з ТОВ «Гереліт», гарантійний термін на види робіт та матеріали складає 10 років.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини