Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 16:55:28

Розпочато кримінальне провадження відносно арбітражного керуючого, яким відчужено три автомобілі за три гривні

18.08.2016   07:20Агенцiя

Встановлено, що в серпні 2011 року господарським судом одного із суб’єктів господарювання визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру з одночасним призначенням арбітражного керуючого – ліквідатора. Загальна сума кредиторських вимог, що підлягала погашенню за рахунок продажу майна банкрута складала майже 340 тис. грн.

При цьому на балансі збанкрутілого підприємства перебували  транспортні засоби: ГАЗ – 330232 (2008 р.в.), Volkswagen Caddi (2008 р.в.) та Mitsubishi Colt 1,5 (2005 р.в.).

У 2016 році ліквідатор звернувся до експертної установи про проведення експертної оцінки, якою, за відсутності транспортних засобів, визначено початкову вартість кожного з них в 1 грн.

У подальшому за договором купівлі-продажу в травні цього року  ліквідатор передав право вимоги на вказані автомобілі приватній фізичній особі за 3 гривні.

Отримані кошти, згідно звіту, спрямовані ліквідатором на погашення витрат ліквідаційної процедури. Іншого майна банкрута не виявлено, вимоги кредиторів залишилися не погашеними.

Враховуючи, що в діях арбітражного керуючого та посадових осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 364 КК України  (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), прокуратурою області розпочато кримінальне провадження.

Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП в Чернігівській області, процесуальне керівництво – прокуратура області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.