Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 16 серпня до 8:00 17 серпня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Чернігові по вул. Казацькій біля будинку №20 А о 17 год. 16 серпняводій автомобіля"ГАЗ 2410" здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2004 року народження, який перетинав проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської обласної дитячої лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Промислової та Малясова о 17 год. 15 хв. 16 серпня водій автомобіля "Mitsubishi Lancer" здійснив зіткнення з автомобілем "Citroen Xsara Picasso". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Citroen Xsara Picasso" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після надання медичної допомоги відпущений додому.
Пожежі – 5, з них 1 пожежа в житловому секторі, 3 випадки загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 0,107 га та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 16 серпня до 20 години 17 серпня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 8-13º тепла, вдень 20-25º тепла.
По Чернігову без опадів. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 22-24º тепла.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.