За апеляційною скаргою прокурора Менського міського голову відсторонено від посади
16 серпня, апеляційний суд Чернігівської області задовольнив скаргу прокурора на ухвалу Новозаводського районного суду м. Чернігова, якою відмовлено в клопотанні слідчого про відсторонення Менського міського голови від займаної посади.
Згідно з рішенням суду апеляційної інстанції на період проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні посадовця відсторонено від посади.
Як раніше повідомлялося, 14 липня поточного року, прокуратурою області спільно з УСБУ під час отримання неправомірної вигоди викрито міського голову, який спільно з депутатом районної ради отримали 1 тис доларів США за сприяння у виділенні земельної ділянки.
За вказаним фактом триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням).
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).