Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 23:36:12

Прикордонники затримали на Десні човен з трьома росіянами

12.08.2016   13:09

Трьох порушників кордону затримали учора під час патрулювання прикордонники Чернігівського загону.

Про появу у прикордонні невідомих осіб прикордонникам повідомили місцеві жителі.

Прикордонний патруль перевірив інформацію та виявив на напрямку російського н.п. Запісочья  та українського Мурав’ї  3 осіб на човні, які здійснювали вилов риби.

Двоє чоловіків повідомили, що вони є громадянами Росії, але документально засвідчити це не могли.
 
Надати документи громадянки Росії змогла тільки жінка, яка була з ними.

Під час бесіди затримані повідомили, що вони є жителями с. Біла Березка Брянської області і що під час риболовлі нібито не помітили, як перетнули лінію кордону.

Стосовно затриманої  громадянки сусідньої країни складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.

Крім того прийнято рішення про примусове її видворення із забороною в’їзду на територію України строком на 3 роки. Інші двоє громадян затримані терміном до 3-х діб з метою встановлення особи.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини