Службовим особам державного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень
В рамках кримінального провадження, розпочатого Чернігівським відділом поліції за матеріалами Управління захисту економіки в Чернігівській області, УСБУ в Чернігівській області, Чернігівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру високопосадовцю держпідприємства та директору комерційного товариства.
Службова особа ДП Національної акціонерної компанії «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» за попередньою змовою з директором товариства з обмеженою відповідальністю в 2014 році уклали договір з надання послуг капітального ремонту дизельних двигунів із заміною колінчастого валу на суму 400 тисяч гривень.
В жовтня 2014 року вказані кошти держпідприємство перерахувало з розрахункового рахунку дочірнього підприємства на розрахунковий рахунок комерсантів.
Після цього для створення видимості виконання вказаного договору директор комерційного товариства, достовірно знаючи, що у власності, володінні чи користуванні держпідприємства відсутні дизельні двигуни, зазначені в договорі, склав та підписав фіктивні документи, в результаті чого привласнили та завдали державі збитків на суму 400 тисяч гривень.
30 липня 2016 року слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області обом посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.