Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 16:55:37

Вогнеборці ліквідували наслідки пожежі на торфовищі

02.08.2016   16:42

31 липня о 18:40 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння на полі сільгосптовариства "Данівське" с. Данівка стерні площею 40 га.

Крім того, внаслідок пожежі сталося загоряння окремими осередками торфу на площі 3 га.

До ліквідації пожежі було залучено 11 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки від Управління ДСНС у Чернігівській області, місцева пожежна команда і трактор з ємністю 16 куб. м для підвозу пожежно-рятувальним підрозділам води на цілі пожежогасіння.

2 серпня о 12:20 пожежу торфу ліквідовано. На місце пожежі виїздив начальник У ДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий, заступник начальника У ДСНС з реагування на надзвичайні ситуації підполковник служби цивільного захисту В'ячеслав Вернидуб, працювала мобільна оперативна група.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв