Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 22:41:58

Прокуратура на захисті прав неповнолітніх

01.08.2016   08:38Агенцiя

Органами прокуратури області вживаються заходи до поновлення прав та інтересів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на отримання ними одноразових грошових виплат по закінченню навчальних закладів.

Мають місце непоодинокі випадки, коли така передбачена законодавством допомога не виплачується. З метою поновлення прав громадян вказаної категорії прокурори звертаються до суду. Лише у липні поточного року заявлено 7 позовів на суму 50 тисяч гривень.

Загалом у 2016 році до суду подано 20 таких позовних заяв на суму понад 150 тисяч гривень, з яких 17 на 143 тисячі гривень судами вже задоволено.

Робота з цих питань триває.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини